KROUŽKY

Kód Název Místo Den pořádání Místo Cena
166506 3D Tisk HC 4 - pavilon A - učebna VT 1.patro HC 4 - pavilon A - učebna VT 1.patro 2500 Kč Podrobnosti
162002 AD company děti I Amfora - Pujmanové PO 16:00-17:30 Amfora - Pujmanové 1650 Kč Podrobnosti
162003 AD company děti II HC 4 - pavilon C tělocvična ST 16:00-17:30 HC 4 - pavilon C tělocvična 1650 Kč Podrobnosti
162201 AD company HVK I Amfora - Pujmanové PO 19:00-20:30 Amfora - Pujmanové 1650 Kč Podrobnosti
162202 AD company HVK II HC 4 - pavilon C tělocvična ST 19:00-20:30 HC 4 - pavilon C tělocvična 1650 Kč Podrobnosti
162204 AD company HVK malá skupina HC 4 - pavilon C tělocvična HC 4 - pavilon C tělocvična 1650 Kč Podrobnosti
162102 AD company junior I Amfora - Pujmanové PO 17:30-19:00 Amfora - Pujmanové 1650 Kč Podrobnosti
162103 AD company junior II HC 4 - pavilon C tělocvična ST 17:30-19:00 HC 4 - pavilon C tělocvična 1650 Kč Podrobnosti
162104 AD Hip hop I Amfora - malý sál Amfora - malý sál 1650 Kč Podrobnosti
162105 AD Hip hop II Amfora - velký sál Amfora - velký sál 1650 Kč Podrobnosti
161901 Aerobic HC 4 - pavilon C tělocvična ST 15:00-16:00 HC 4 - pavilon C tělocvična 1900 Kč Podrobnosti
162502 AMF dance Amfora - Pujmanové ÚT 19:30-21:00 Amfora - Pujmanové 1650 Kč Podrobnosti
165004 Angličtina pro mladší školáky HC 4 - Pavilon B 2.patro PO 16:00-17:00 HC 4 - Pavilon B 2.patro 1800 Kč Podrobnosti
165003 Angličtina pro předškoláky HC 4 - Pavilon B 2.patro PO 15:15-16:00 HC 4 - Pavilon B 2.patro 1650 Kč Podrobnosti
165007 Angličtina-BEGINNERS/začátečníci HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna ÚT 17:30-19:00 HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna 2600 Kč Podrobnosti
165005 Angličtina-ELEMENTARY/falešní začáteč. HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna PO 19:30-21:00 HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna 2600 Kč Podrobnosti
165006 Angličtina-PRE-INTERMEDIATE/mírně pokroč HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna ÚT 19:00-20:30 HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna 2600 Kč Podrobnosti
165008 Angličtina-UPPER-INTERMEDIATE/pokročilí HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna PO 18:00-19:30 HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna 2600 Kč Podrobnosti
161109 Basketbal pro dívky ZŠ Kavčí Hory - tělocvična PO 16:30-17:30 ZŠ Kavčí Hory - tělocvična 2000 Kč Podrobnosti
164305 BICÍ HC 4 - Bartákova ÚT 16:00-19:15 HC 4 - Bartákova 3200 Kč Podrobnosti
167106 CPD Sedmikráska - celotýdenní HC 4 - pavilon D - 1. patro herna PO 08:00-13:00 HC 4 - pavilon D - 1. patro herna 9000 Kč Podrobnosti
167104 CPD Sedmikráska - čtvrtek HC 4 - pavilon D - 1. patro herna ČT 08:00-13:00 HC 4 - pavilon D - 1. patro herna 4400 Kč Podrobnosti
167105 CPD Sedmikráska - pátek HC 4 - pavilon D - 1. patro herna PÁ 08:00-13:00 HC 4 - pavilon D - 1. patro herna 4400 Kč Podrobnosti
167101 CPD Sedmikráska - pondělí HC 4 - pavilon D - 1. patro herna PO 08:00-13:00 HC 4 - pavilon D - 1. patro herna 4400 Kč Podrobnosti
167103 CPD Sedmikráska - středa HC 4 - pavilon D - 1. patro herna ST 08:00-13:00 HC 4 - pavilon D - 1. patro herna 4400 Kč Podrobnosti
167102 CPD Sedmikráska - úterý HC 4 - pavilon D - 1. patro herna ÚT 08:00-13:00 HC 4 - pavilon D - 1. patro herna 4400 Kč Podrobnosti
167112 CPD Sluníčko - celotýdenní HC 4 - pavilon D - 2. patro sál PO 08:00-13:00 HC 4 - pavilon D - 2. patro sál 9000 Kč Podrobnosti
167110 CPD Sluníčko - čtvrtek HC 4 - pavilon D - 2. patro sál ČT 08:00-13:00 HC 4 - pavilon D - 2. patro sál 4400 Kč Podrobnosti
167111 CPD Sluníčko - pátek HC 4 - pavilon D - 2. patro sál PÁ 08:00-13:00 HC 4 - pavilon D - 2. patro sál 4400 Kč Podrobnosti
167107 CPD Sluníčko - pondělí HC 4 - pavilon D - 2. patro sál PO 08:00-13:00 HC 4 - pavilon D - 2. patro sál 4400 Kč Podrobnosti
167109 CPD Sluníčko - středa HC 4 - pavilon D - 2. patro sál ST 08:00-13:00 HC 4 - pavilon D - 2. patro sál 4400 Kč Podrobnosti
167108 CPD Sluníčko - úterý HC 4 - pavilon D - 2. patro sál ÚT 08:00-13:00 HC 4 - pavilon D - 2. patro sál 4400 Kč Podrobnosti
167118 CPD Vodníček - celotýdenní areál Vltavanů PO 08:00-13:00 areál Vltavanů 9000 Kč Podrobnosti
167116 CPD Vodníček - čtvrtek areál Vltavanů ČT 08:00-13:00 areál Vltavanů 4400 Kč Podrobnosti
167117 CPD Vodníček - pátek areál Vltavanů PÁ 08:00-13:00 areál Vltavanů 4400 Kč Podrobnosti
167113 CPD Vodníček - pondělí areál Vltavanů PO 08:00-13:00 areál Vltavanů 4400 Kč Podrobnosti
167115 CPD Vodníček - středa areál Vltavanů ST 08:00-13:00 areál Vltavanů 4400 Kč Podrobnosti
167114 CPD Vodníček-úterý areál Vltavanů ÚT 08:00-13:00 areál Vltavanů 4400 Kč Podrobnosti
161301 Cvičení pro rodiče a děti HC 4 - pavilon C tělocvična ÚT 10:00-11:00 HC 4 - pavilon C tělocvična 2200 Kč Podrobnosti
161601 Cyklistický kroužek HC 4 - Bartákova ST 16:00-18:00 HC 4 - Bartákova 2000 Kč Podrobnosti
162106 Disco a street dance junioři Amfora - malý sál ST 18:15-19:15 Amfora - malý sál 1650 Kč Podrobnosti
162004 Disco a street dance pro děti Amfora - Pujmanové ST 17:15-18:15 Amfora - Pujmanové 1650 Kč Podrobnosti
162005 Disco dance - Amfora Stars Amfora - malý sál Amfora - malý sál 1650 Kč Podrobnosti
163303 Divadelní soubor Nahoďto HC 4 - pavilon D - 1. patro herna ST 18:00-20:15 HC 4 - pavilon D - 1. patro herna 2700 Kč Podrobnosti
160101 Dopolední kurz keramiky HC 4 - pavilon B přízemí HC 4 - pavilon B přízemí 900 Kč Podrobnosti
165001 Doučování pro dyslektiky - český jazyk areál Vltavanů ST 14:00-14:45 areál Vltavanů 1800 Kč Podrobnosti
165002 Doučování pro dyslektiky- anglický jazyk areál Vltavanů ST 15:00-15:45 areál Vltavanů 1800 Kč Podrobnosti
163302 Dramatický kroužek pro děti HC 4 - pavilon D - 1. patro herna ST 16:00-17:30 HC 4 - pavilon D - 1. patro herna 1800 Kč Podrobnosti
163301 Dramatický kroužek pro malé děti HC 4 - pavilon D - 1. patro herna ST 15:00-16:00 HC 4 - pavilon D - 1. patro herna 1700 Kč Podrobnosti
166401 Elektrotechnika začátečníci i pokročilí HC 4 - pavilon A učebna 2.patro ST 14:00-18:30 HC 4 - pavilon A učebna 2.patro 1700 Kč Podrobnosti
164401 HOBBY Band HC 4 - Bartákova ÚT 19:30-21:00 HC 4 - Bartákova 2400 Kč Podrobnosti
164001 Hra na flétnu 1 HC 4 - Bartákova PO 14:00-14:45 HC 4 - Bartákova 1700 Kč Podrobnosti
164101 Hra na flétnu 2 HC 4 - Bartákova PO 14:45-15:30 HC 4 - Bartákova 1700 Kč Podrobnosti
162503 I my to dokážeme Amfora - velký sál ÚT 19:00-20:30 Amfora - velký sál 1650 Kč Podrobnosti
161701 In-line bruslení areál Vltavanů ÚT 16:00-17:30 areál Vltavanů 1200 Kč Podrobnosti
162505 Irské tance pokročilí HC 4 - pavilon C tělocvična ÚT 16:45-18:15 HC 4 - pavilon C tělocvična 2000 Kč Podrobnosti
162504 Irské tance začátečníci HC 4 - pavilon C tělocvična ÚT 15:00-16:30 HC 4 - pavilon C tělocvična 2000 Kč Podrobnosti
162507 Irský step mírně a středně pokročilí Amfora - malý sál ČT 18:00-19:30 Amfora - malý sál 2000 Kč Podrobnosti
162506 Irský step začátečníci HC 4 - pavilon C tělocvična HC 4 - pavilon C tělocvična 2000 Kč Podrobnosti
161504 Jóga I úterý Amfora - malý sál ÚT 09:30-11:00 Amfora - malý sál 1600 Kč Podrobnosti
161505 Jóga II středa Amfora - malý sál ST 09:30-11:00 Amfora - malý sál 1600 Kč Podrobnosti
161506 Jóga III čtvrtek Amfora - malý sál ČT 09:30-11:00 Amfora - malý sál 1600 Kč Podrobnosti
161503 Jóga IV pondělí HC 4 - pavilon D - 1. patro herna PO 17:30-19:00 HC 4 - pavilon D - 1. patro herna 1600 Kč Podrobnosti
161501 Jóga pro děti s Majdou HC 4 - pavilon D - 2. patro sál ČT 14:00-14:45 HC 4 - pavilon D - 2. patro sál 1800 Kč Podrobnosti
161502 Jóga pro dospělé se Světlou HC 4 - pavilon D - 1. patro herna ČT 17:30-19:00 HC 4 - pavilon D - 1. patro herna 2800 Kč Podrobnosti
161002 Karate A Amfora - velký sál ÚT 17:00-18:30 Amfora - velký sál 2150 Kč Podrobnosti
161003 Karate A HC 4 - pavilon C tělocvična ČT 17:00-18:30 HC 4 - pavilon C tělocvična 2150 Kč Podrobnosti
161008 Karate B HC 4 - pavilon C tělocvična PO 18:00-19:00 HC 4 - pavilon C tělocvična 1750 Kč Podrobnosti
161009 Karate B Amfora - velký sál ST 18:00-19:00 Amfora - velký sál 1750 Kč Podrobnosti
161006 Karate C HC 4 - pavilon C tělocvična PO 17:00-18:00 HC 4 - pavilon C tělocvična 1750 Kč Podrobnosti
161007 Karate C Amfora - velký sál ST 17:00-18:00 Amfora - velký sál 1750 Kč Podrobnosti
161004 Karate D - začátečníci HC 4 - pavilon C tělocvična PO 16:00-17:00 HC 4 - pavilon C tělocvična 1750 Kč Podrobnosti
161005 Karate D - začátečníci Amfora - velký sál ST 16:00-17:00 Amfora - velký sál 1750 Kč Podrobnosti
163011 Keramika pro (pra)rodiče s dětmi ÚT14:30 HC 4 - pavilon B přízemí ÚT 14:30-16:00 HC 4 - pavilon B přízemí 2300 Kč Podrobnosti
163007 Keramika pro děti a mládež ČT 16:00 HC 4 - pavilon B přízemí ČT 16:00-17:30 HC 4 - pavilon B přízemí 2000 Kč Podrobnosti
163003 Keramika pro děti a mládež PO 16:00 HC 4 - pavilon B přízemí PO 16:00-17:30 HC 4 - pavilon B přízemí 2000 Kč Podrobnosti
163005 Keramika pro děti a mládež ST 14:30 HC 4 - pavilon B přízemí ST 14:30-16:00 HC 4 - pavilon B přízemí 2000 Kč Podrobnosti
163006 Keramika pro děti a mládež ST 16:00 HC 4 - pavilon B přízemí ST 16:00-17:30 HC 4 - pavilon B přízemí 2000 Kč Podrobnosti
163004 Keramika pro děti a mládež ÚT 16:00 HC 4 - pavilon B přízemí ÚT 16:00-17:30 HC 4 - pavilon B přízemí 2000 Kč Podrobnosti
163008 Keramika pro dospělé PO HC 4 - pavilon B přízemí PO 18:00-20:00 HC 4 - pavilon B přízemí 3150 Kč Podrobnosti
163010 Keramika pro dospělé ST HC 4 - pavilon B přízemí ST 17:30-19:30 HC 4 - pavilon B přízemí 3150 Kč Podrobnosti
163009 Keramika pro dospělé ÚT HC 4 - pavilon B přízemí ÚT 18:00-20:00 HC 4 - pavilon B přízemí 3150 Kč Podrobnosti
163012 Keramika pro předškoláky - PO 14,30 HC 4 - pavilon B přízemí PO 14:30-16:00 HC 4 - pavilon B přízemí 2000 Kč Podrobnosti
163002 Keramika pro předškoláky ČT 14:30 HC 4 - pavilon B přízemí ČT 14:30-16:00 HC 4 - pavilon B přízemí 2000 Kč Podrobnosti
163001 Keramika pro předškoláky PO 14:30 HC 4 - pavilon B přízemí PO 14:30-16:00 HC 4 - pavilon B přízemí 2000 Kč Podrobnosti
163213 Klasická animace, film.trik ČT Tereza HC 4 - Pavilon B 2.patro ČT 16:00-18:00 HC 4 - Pavilon B 2.patro 2050 Kč Podrobnosti
163212 Klasická animace, film.trik ÚT Tereza HC 4 - Pavilon B 2.patro ÚT 17:00-19:00 HC 4 - Pavilon B 2.patro 2050 Kč Podrobnosti
164301 Klavír klasický 1 HC 4 - Bartákova PO 16:15-19:15 HC 4 - Bartákova 3600 Kč Podrobnosti
164302 Klavír klasický 2 HC 4 - Bartákova ÚT 13:15-17:45 HC 4 - Bartákova 3600 Kč Podrobnosti
164303 Klavír klasický/jazzový 1 HC 4 - Bartákova ST 13:15-17:00 HC 4 - Bartákova 3600 Kč Podrobnosti
164304 Klavír klasický/jazzový 2 HC 4 - Bartákova ČT 14:00-18:00 HC 4 - Bartákova 3600 Kč Podrobnosti
167120 Klub Kopretina - čtvrtek Amfora - velký sál ČT 09:00-12:00 Amfora - velký sál 5000 Kč Podrobnosti
167121 Klub Kopretina - pátek Amfora - velký sál PÁ 09:00-12:00 Amfora - velký sál 5000 Kč Podrobnosti
167119 Klub Kopretina - pondělí Amfora - velký sál PO 09:00-12:00 Amfora - velký sál 5000 Kč Podrobnosti
167122 Klub Kopretina - třídenní Amfora - velký sál PO 09:00-12:00 Amfora - velký sál 13000 Kč Podrobnosti
167001 Klub maminek cvičení I Amfora - Pujmanové ST 09:00-09:45 Amfora - Pujmanové 1500 Kč Podrobnosti
167704 Klub přírodovědců HC 4 - pavilon D - přízemí přírodovědná učebna ČT 16:00-17:30 HC 4 - pavilon D - přízemí přírodovědná učebna 2800 Kč Podrobnosti
163501 Korálkování areál Vltavanů ČT 16:00-17:30 areál Vltavanů 2400 Kč Podrobnosti
163304 Kouzelnický kroužek HC 4 - Pavilon B 2.patro PO 17:00-20:00 HC 4 - Pavilon B 2.patro 3500 Kč Podrobnosti
161010 KRAV MAGA děti Amfora - velký sál ÚT 17:00-18:00 Amfora - velký sál 4875 Kč Podrobnosti
161012 KRAV MAGA dospělí I Amfora - malý sál ÚT 08:00-09:30 Amfora - malý sál 5363 Kč Podrobnosti
161013 KRAV MAGA dospělí II Amfora - malý sál PÁ 08:00-09:30 Amfora - malý sál 4538 Kč Podrobnosti
161011 KRAV MAGA junioři Amfora - velký sál ÚT 18:00-19:00 Amfora - velký sál 4875 Kč Podrobnosti
161014 KRAV MAGA senioři Amfora - malý sál PO 09:00-10:30 Amfora - malý sál 4813 Kč Podrobnosti
167802 Kurz dějin umění Amfora - Pujmanové ČT 18:00-19:00 Amfora - Pujmanové 900 Kč Podrobnosti
167803 Kurz relaxace Amfora - Pujmanové ÚT 17:00-18:00 Amfora - Pujmanové 900 Kč Podrobnosti
166505 Lego robotické - příprava na FLL HC 4 - pavilon A učebna 2.patro NE 17:00-20:00 HC 4 - pavilon A učebna 2.patro 1700 Kč Podrobnosti
166501 Lego robotické I HC 4 - pavilon A učebna 2.patro PO 14:15-16:30 HC 4 - pavilon A učebna 2.patro 1700 Kč Podrobnosti
166502 Lego robotické II HC 4 - pavilon A učebna 2.patro PO 16:30-18:45 HC 4 - pavilon A učebna 2.patro 1700 Kč Podrobnosti
166503 Lego robotické III HC 4 - pavilon A učebna 2.patro ČT 14:15-16:30 HC 4 - pavilon A učebna 2.patro 1700 Kč Podrobnosti
166504 Lego robotické IV HC 4 - pavilon A učebna 2.patro ČT 16:30-18:45 HC 4 - pavilon A učebna 2.patro 1700 Kč Podrobnosti
166307 Letečtí modeláři ČT 17:00 HC 4 - pavilon A přízemí ČT 17:00-19:15 HC 4 - pavilon A přízemí 1900 Kč Podrobnosti
166301 Letečtí modeláři PO 14:00 HC 4 - pavilon A přízemí PO 14:00-16:00 HC 4 - pavilon A přízemí 1900 Kč Podrobnosti
166302 Letečtí modeláři PO 16:30 HC 4 - pavilon A přízemí PO 16:30-18:45 HC 4 - pavilon A přízemí 1900 Kč Podrobnosti
166305 Letečtí modeláři ST 14:00 HC 4 - pavilon A přízemí ST 14:00-16:15 HC 4 - pavilon A přízemí 1900 Kč Podrobnosti
166306 Letečtí modeláři ST 16:15 HC 4 - pavilon A přízemí ST 16:15-18:30 HC 4 - pavilon A přízemí 1900 Kč Podrobnosti
166303 Letečtí modeláři ÚT 14:00 HC 4 - pavilon A přízemí ÚT 14:00-16:15 HC 4 - pavilon A přízemí 1900 Kč Podrobnosti
166304 Letečtí modeláři ÚT 16:30 HC 4 - pavilon A přízemí ÚT 16:30-18:45 HC 4 - pavilon A přízemí 1900 Kč Podrobnosti
161413 Lezecká stěna - pokročilí ÚT 18:30-20:00 HC 4 - Bartákova ÚT 18:30-20:00 HC 4 - Bartákova 1400 Kč Podrobnosti
161407 Lezecká stěna ČT 14:00 - 15:30 HC 4 - lezecká stěna ČT 14:00-15:30 HC 4 - lezecká stěna 1400 Kč Podrobnosti
161408 Lezecká stěna ČT 15:30 - 17:00 HC 4 - lezecká stěna ČT 15:30-17:00 HC 4 - lezecká stěna 1400 Kč Podrobnosti
161409 Lezecká stěna ČT 17:00 - 18:30 HC 4 - lezecká stěna ČT 17:00-18:30 HC 4 - lezecká stěna 1400 Kč Podrobnosti
161410 Lezecká stěna PO 14:00 - 15:30 HC 4 - Bartákova PO 14:00-15:30 HC 4 - Bartákova 1400 Kč Podrobnosti
161411 Lezecká stěna PO 15:30 - 17:00 HC 4 - Bartákova PO 15:30-17:00 HC 4 - Bartákova 1400 Kč Podrobnosti
161412 Lezecká stěna PO 17:00 - 18:30 HC 4 - Bartákova PO 17:00-18:30 HC 4 - Bartákova 1400 Kč Podrobnosti
161404 Lezecká stěna ST 14:00 - 15:30 HC 4 - lezecká stěna ST 14:00-15:30 HC 4 - lezecká stěna 1400 Kč Podrobnosti
161405 Lezecká stěna ST 15:30 - 17:00 HC 4 - lezecká stěna ST 15:30-17:00 HC 4 - lezecká stěna 1400 Kč Podrobnosti
161406 Lezecká stěna ST 17:00 - 18:30 HC 4 - lezecká stěna ST 17:00-18:30 HC 4 - lezecká stěna 1400 Kč Podrobnosti
161401 Lezecká stěna ÚT 14:00 - 15:30 HC 4 - lezecká stěna ÚT 14:00-15:30 HC 4 - lezecká stěna 1400 Kč Podrobnosti
161402 Lezecká stěna ÚT 15:30 - 17:00 HC 4 - lezecká stěna ÚT 15:30-17:00 HC 4 - lezecká stěna 1400 Kč Podrobnosti
161403 Lezecká stěna ÚT 17:00 - 18:30 HC 4 - lezecká stěna ÚT 17:00-18:30 HC 4 - lezecká stěna 1400 Kč Podrobnosti
161104 Malý fotbal HC 4 - Bartákova ČT 19:30-21:00 HC 4 - Bartákova 2000 Kč Podrobnosti
167706 Matematika hravě (podle prof. Hejného) HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna PO 15:00-16:00 HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna 1800 Kč Podrobnosti
161102 Míčové hry I HC 4 - hřiště PO 16:30-17:30 HC 4 - hřiště 1500 Kč Podrobnosti
161103 Míčové hry II HC 4 - hřiště PO 15:30-16:30 HC 4 - hřiště 1500 Kč Podrobnosti
166801 Minecraft - mody a pluginy,zač. ÚT 14:15 HC 4 - pavilon A - učebna VT 1.patro ÚT 14:15-16:30 HC 4 - pavilon A - učebna VT 1.patro 1400 Kč Podrobnosti
166802 Minecraft ČT 14:00 HC 4 - pavilon A - učebna VT 1.patro ČT 14:00-16:15 HC 4 - pavilon A - učebna VT 1.patro 1400 Kč Podrobnosti
166803 Minecraft ČT 16:30 HC 4 - pavilon A - učebna VT 1.patro ČT 16:30-18:45 HC 4 - pavilon A - učebna VT 1.patro 1400 Kč Podrobnosti
166805 Minecraft ST 16:00 HC 4 - pavilon A - učebna VT 1.patro ST 16:00-18:15 HC 4 - pavilon A - učebna VT 1.patro 1400 Kč Podrobnosti
166804 Minecraft ÚT 16:30 HC 4 - pavilon A - učebna VT 1.patro ÚT 16:30-18:45 HC 4 - pavilon A - učebna VT 1.patro 1400 Kč Podrobnosti
162303 Mini tance Amfora - malý sál PO 15:15-16:00 Amfora - malý sál 1650 Kč Podrobnosti
167701 Mini Všeználek HC 4 - pavilon D - přízemí přírodovědná učebna PO 14:00-15:00 HC 4 - pavilon D - přízemí přírodovědná učebna 1800 Kč Podrobnosti
162007 MIX dance děti Amfora - malý sál PO 16:00-17:30 Amfora - malý sál 1650 Kč Podrobnosti
162107 MIX dance junior Amfora - malý sál PO 17:30-19:00 Amfora - malý sál 1650 Kč Podrobnosti
163211 Módní návrhářství HC 4 - Pavilon B 2.patro ST 17:00-19:00 HC 4 - Pavilon B 2.patro 2050 Kč Podrobnosti
161802 Orientační běh areál Vltavanů ST 15:00-16:30 areál Vltavanů 1900 Kč Podrobnosti
166703 PC mírně pokročilí středa HC 4 - pavilon A - učebna VT 1.patro ST 10:00-11:30 HC 4 - pavilon A - učebna VT 1.patro 900 Kč Podrobnosti
166704 PC začátečníci čtvrtek HC 4 - pavilon A - učebna VT 1.patro ČT 10:00-11:30 HC 4 - pavilon A - učebna VT 1.patro 900 Kč Podrobnosti
166101 Plastikoví modeláři HC 4 - pavilon A přízemí ÚT 17:00-19:15 HC 4 - pavilon A přízemí 1800 Kč Podrobnosti
162001 Pohybová průprava - základy baletu Amfora - Pujmanové ČT 16:00-17:00 Amfora - Pujmanové 2000 Kč Podrobnosti
167710 Přírodovědný kroužek - minichemie HC 4 - pavilon D - přízemí přírodovědná učebna ÚT 17:00-18:30 HC 4 - pavilon D - přízemí přírodovědná učebna 2800 Kč Podrobnosti
164102 Rocková kytara 1 HC 4 - Bartákova ČT 18:30-19:15 HC 4 - Bartákova 2800 Kč Podrobnosti
164002 Rocková kytara 2 HC 4 - Bartákova ČT 19:15-20:00 HC 4 - Bartákova 2800 Kč Podrobnosti
167709 Rybářský kroužek areál Vltavanů PO 16:15-18:30 areál Vltavanů 1900 Kč Podrobnosti
162302 Rytmika pro nejmenší s Majdou HC 4 - pavilon D - 1. patro herna ÚT 14:00-14:45 HC 4 - pavilon D - 1. patro herna 1800 Kč Podrobnosti
167801 Senior hobby klub Amfora - Pujmanové ČT 09:00-11:30 Amfora - Pujmanové 0 Kč Podrobnosti
161303 Sportovní přípravka (4-5 let) Po 15hod HC 4 - pavilon C tělocvična PO 15:00-15:45 HC 4 - pavilon C tělocvična 1900 Kč Podrobnosti
161302 Sportovní přípravka (5-7 let) Út 15,30 HC 4 - hřiště ÚT 15:30-16:30 HC 4 - hřiště 2200 Kč Podrobnosti
161304 Sportovní přípravka (7-9let) Čt 16,30 ZŠ Kavčí Hory - tělocvična ČT 16:30-17:30 ZŠ Kavčí Hory - tělocvična 1000 Kč Podrobnosti
161801 Sportovní turistika HC 4 - Bartákova ST 15:00-18:00 HC 4 - Bartákova 1500 Kč Podrobnosti
161213 Stolní tenis I Amfora - velký sál ÚT 14:30-15:30 Amfora - velký sál 1550 Kč Podrobnosti
161214 Stolní tenis II Amfora - velký sál ÚT 15:30-16:30 Amfora - velký sál 1550 Kč Podrobnosti
161201 Stolní tenis III Amfora - velký sál ČT 14:30-15:30 Amfora - velký sál 1550 Kč Podrobnosti
161202 Stolní tenis IV Amfora - velký sál ČT 15:30-16:30 Amfora - velký sál 1550 Kč Podrobnosti
161001 Šerm - SSHŠ Fuente Ovechuna Amfora - velký sál PÁ 18:00-20:15 Amfora - velký sál 950 Kč Podrobnosti
163201 Šikovné prstíčky HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna ÚT 15:30-16:30 HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna 2400 Kč Podrobnosti
167501 Šikovný předškolák Amfora - Pujmanové ÚT 14:00-14:45 Amfora - Pujmanové 1800 Kč Podrobnosti
164402 Táborová kytara 1 HC 4 - Bartákova ST 14:00-14:45 HC 4 - Bartákova 2000 Kč Podrobnosti
164403 Táborová kytara 2 HC 4 - Bartákova ST 14:45-15:30 HC 4 - Bartákova 2000 Kč Podrobnosti
164404 Táborová kytara 3 HC 4 - Bartákova PO 15:30-16:15 HC 4 - Bartákova 2000 Kč Podrobnosti
164405 Táborová kytara 4 HC 4 - Bartákova ST 16:15-17:00 HC 4 - Bartákova 2000 Kč Podrobnosti
164406 Táborová kytara 5 - POKROČILÍ HC 4 - Bartákova ST 17:00-17:45 HC 4 - Bartákova 2000 Kč Podrobnosti
162301 Tanečky pro drobečky HC 4 - pavilon D - 2. patro sál ST 14:00-15:00 HC 4 - pavilon D - 2. patro sál 1800 Kč Podrobnosti
162101 Taneční gymnastika Amfora - Pujmanové ČT 17:00-18:00 Amfora - Pujmanové 2000 Kč Podrobnosti
161207 Tenis pokročilí HC II ST 17 hod. HC 4 - hřiště ST 17:00-18:00 HC 4 - hřiště 1750 Kč Podrobnosti
161210 Tenis pokročilí HC III ČT 17 hod. HC 4 - hřiště ST 17:00-18:00 HC 4 - hřiště 1750 Kč Podrobnosti
161212 Tenis pokročilí HC IV PÁ 16 hod. HC 4 - hřiště PÁ 16:00-17:00 HC 4 - hřiště 1750 Kč Podrobnosti
161206 Tenis začátečníci HC II ST 16 hod. HC 4 - hřiště ST 16:00-17:00 HC 4 - hřiště 1750 Kč Podrobnosti
161209 Tenis začátečníci HC III ČT 16 hod. HC 4 - hřiště ČT 16:00-17:00 HC 4 - hřiště 1750 Kč Podrobnosti
161211 Tenis začátečníci HC IV PÁ 15 hod. HC 4 - hřiště PÁ 15:00-16:00 HC 4 - hřiště 1750 Kč Podrobnosti
161205 Tenisová školka HC I ST 15 hod. HC 4 - hřiště ST 15:00-16:00 HC 4 - hřiště 1750 Kč Podrobnosti
161208 Tenisová školka HC II ČT 15 hod. HC 4 - hřiště ČT 15:00-16:00 HC 4 - hřiště 1750 Kč Podrobnosti
162508 TS Čarodějky - irské tance Amfora - Pujmanové NE 17:30-19:00 Amfora - Pujmanové 2000 Kč Podrobnosti
160102 Tvůrčí psaní a ilustrování pro děti Amfora - Pujmanové ST 16:30-18:00 Amfora - Pujmanové 2700 Kč Podrobnosti
160103 Tvůrčí psaní pro dospělé a mládež Amfora - Pujmanové ST 18:00-19:30 Amfora - Pujmanové 3000 Kč Podrobnosti
163202 Vaříme, tvoříme aneb Hrnečku vař a tvoř areál Vltavanů ST 14:30-15:30 areál Vltavanů 2400 Kč Podrobnosti
161105 Volejbal mírně pokročilí PO 17,30 hod. HC 4 - hřiště PO 17:30-19:00 HC 4 - hřiště 1700 Kč Podrobnosti
161108 Volejbal pokročilí PÁ 17,30 hod. HC 4 - Bartákova PÁ 17:30-19:00 HC 4 - Bartákova 1700 Kč Podrobnosti
161101 Volejbal pro dívky 10-14 let ZŠ Kavčí Hory - tělocvična ČT 17:30-18:30 ZŠ Kavčí Hory - tělocvična 1700 Kč Podrobnosti
161107 Volejbal středně pokročilí PÁ 15,30 hod. HC 4 - Bartákova PÁ 15:30-17:30 HC 4 - Bartákova 2000 Kč Podrobnosti
161106 Volejbal středně pokročilí ST 19,00 hod. HC 4 - Bartákova ST 19:00-20:30 HC 4 - Bartákova 1700 Kč Podrobnosti
167702 Všeználek 1. PO HC 4 - pavilon D - přízemí přírodovědná učebna PO 15:00-17:00 HC 4 - pavilon D - přízemí přírodovědná učebna 2400 Kč Podrobnosti
167703 Všeználek 2. ST HC 4 - pavilon D - přízemí přírodovědná učebna ST 15:00-17:00 HC 4 - pavilon D - přízemí přírodovědná učebna 2400 Kč Podrobnosti
163203 Výtvarka - nejmladší školáci ÚT Katka HC 4 - Pavilon B 2.patro ÚT 15:30-17:00 HC 4 - Pavilon B 2.patro 1850 Kč Podrobnosti
163205 Výtvarka pro děti ST 15:00 Katka HC 4 - Pavilon B 2.patro ST 15:00-17:00 HC 4 - Pavilon B 2.patro 2050 Kč Podrobnosti
163210 Výtvarka pro děti ČT 14 Tereza HC 4 - Pavilon B 2.patro ČT 14:00-16:00 HC 4 - Pavilon B 2.patro 2050 Kč Podrobnosti
163206 Výtvarka pro děti ST 15 Lucie HC 4 - Pavilon B 2.patro ST 15:00-17:00 HC 4 - Pavilon B 2.patro 2050 Kč Podrobnosti
163204 Výtvarka pro děti ÚT 15 Lucie HC 4 - Pavilon B 2.patro ÚT 15:00-17:00 HC 4 - Pavilon B 2.patro 2050 Kč Podrobnosti
163215 Výtvarka pro předškoláky PO 14 Žofie HC 4 - Pavilon B 2.patro PO 14:00-15:30 HC 4 - Pavilon B 2.patro 1850 Kč Podrobnosti
163214 Výtvarka pro předškoláky PO 15:30 Žofie HC 4 - Pavilon B 2.patro PO 15:30-17:00 HC 4 - Pavilon B 2.patro 1850 Kč Podrobnosti
163207 Výtvarné techniky pro mládež ST 17 HC 4 - Pavilon B 2.patro ST 17:00-19:00 HC 4 - Pavilon B 2.patro 2050 Kč Podrobnosti
163209 Výtvarný kurz ČT 18 Katka HC 4 - Pavilon B 2.patro ČT 18:00-20:00 HC 4 - Pavilon B 2.patro 3400 Kč Podrobnosti
163208 Výtvarný kurz PO 18 Katka HC 4 - Pavilon B 2.patro PO 18:00-20:00 HC 4 - Pavilon B 2.patro 3400 Kč Podrobnosti
162203 Zumba čtvrtek Amfora - Pujmanové ČT 19:00-20:00 Amfora - Pujmanové 1750 Kč Podrobnosti
162501 Zumba pondělí Amfora - malý sál PO 19:30-20:30 Amfora - malý sál 1750 Kč Podrobnosti
166202 Železniční modeláři ČT HC 4 - pavilon A přízemí ČT 17:00-20:00 HC 4 - pavilon A přízemí 2200 Kč Podrobnosti
166201 Železniční modeláři ST HC 4 - pavilon A přízemí ST 17:00-20:00 HC 4 - pavilon A přízemí 2200 Kč Podrobnosti
166203 Železniční modeláři ST - začátečníci HC 4 - pavilon A přízemí ST 14:30-16:45 HC 4 - pavilon A přízemí 2200 Kč Podrobnosti