HobbyRobot vítězem finále FLL

HobbyRobot vítězem finále FLL

HobbyRobot vítězem finále FLL

15.06.2021

Letošní české finále robotické soutěže FIRST LEGO League se uskutečnilo 12.06.2021 v pražském Karlíně. Za DDM Praha 4 - Hobby centrum 4 se tentokrát do finále probojovaly dva FLL týmy - HobbyRobot a Crazy Bricks. 

První z týmů - HobbyRobot - se umístil celkově na 1. místě (komplexní hodnocení: 1. místo - Robot game, 2. místo - Robot design, 2. místo - Core values, 3. místo - výzkumný projekt) a postupuje na Virtual Open International Greece 2021, které začíná už za týden, 24. června a bude probíhat on-line (další postupové soutěže se účastní již 200 nejlepších robotických týmů, celkem 2 000 dětí ze 100 zemí celého světa).

Druhý tým Crazy Bricks se umístil celkově na 7. (nepostupovém) místě, přesto s hrdostí oceňujeme úspěšný soutěžní výsledek s ohledem na letošní nestandardní podmínky, kdy se přímé soutěže účastnil jediný člen a zbytek týmu všechny součásti soutěžního finále doplnil on-line (kvůli karanténě). 

Všem soutěžícím z týmů HobbyRobot i Crazy Bricks a také jejich lektorskému vedení gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci!Více fotografií

Zpět