Kroužky

Kód Název Místo Den pořádání Místo Cena
100101 15.6.2020 ZAHÁJENÍ ONLINE ZÁPISŮ KROUŽKY HC4 - Pavilon B HC4 - Pavilon B 0 Kč Podrobnosti
102001 AD company Street dance děti I klub Amfora, Pujmanové 9 PO 16:00-17:30 klub Amfora, Pujmanové 9 1900 Kč Podrobnosti Online přihlášení
102002 AD company Street dance děti II HC4 - Pavilon C ST 16:00-17:30 HC4 - Pavilon C 1900 Kč Podrobnosti Online přihlášení
102101 AD company Street dance junior I obsazen klub Amfora, Pujmanové 9 PO 17:30-19:00 klub Amfora, Pujmanové 9 1900 Kč Podrobnosti
102102 AD company Street dance junior IIobsazen HC4 - Pavilon C ST 17:30-19:00 HC4 - Pavilon C 1900 Kč Podrobnosti
101902 Aerobic HC4 - Pavilon C PO 16:00-17:00 HC4 - Pavilon C 2000 Kč Podrobnosti Online přihlášení
102006 Amfora dance klub Amfora, Pujmanové 9 klub Amfora, Pujmanové 9 2100 Kč Podrobnosti Online přihlášení
101205 Badminton mladší HC4 - Hala, hřiště ÚT 16:00-17:00 HC4 - Hala, hřiště 2600 Kč Podrobnosti
101206 Badminton starší HC4 - Hala, hřiště ÚT 17:00-18:00 HC4 - Hala, hřiště 2600 Kč Podrobnosti Online přihlášení
101602 Běžecký kroužek HobbyRun dle propozic ST 16:00-18:00 dle propozic 2600 Kč Podrobnosti Online přihlášení
101601 Cyklistický kroužek HC4 - Pavilon C ST 16:00-18:30 HC4 - Pavilon C 2800 Kč Podrobnosti Online přihlášení
102004 Disco a street dance děti klub Amfora, Pujmanové 9 ST 16:30-17:30 klub Amfora, Pujmanové 9 2100 Kč Podrobnosti Online přihlášení
103303 Dramatický kroužek pro děti 1.-3.třída klub Amfora, Pujmanové 9 ÚT 13:30-15:00 klub Amfora, Pujmanové 9 2200 Kč Podrobnosti Online přihlášení
103304 Dramatický kroužek pro děti 4.-6. třída klub Amfora, Pujmanové 9 ÚT 15:00-17:00 klub Amfora, Pujmanové 9 2400 Kč Podrobnosti Online přihlášení
106401 Elektrotechnika PO 14:00 HC4 - Pavilon A PO 14:00-16:00 HC4 - Pavilon A 2200 Kč Podrobnosti Online přihlášení
106402 Elektrotechnika ST 14:00 HC4 - Pavilon A ST 14:00-16:00 HC4 - Pavilon A 2200 Kč Podrobnosti Online přihlášení
106403 Elektrotechnika ST 16:15 HC4 - Pavilon A ST 16:15-18:15 HC4 - Pavilon A 2200 Kč Podrobnosti Online přihlášení
106005 FLL soutěžní tým HC4 - Pavilon A ST 16:30-19:30, NE 16:30-19:30 HC4 - Pavilon A 3300 Kč Podrobnosti
105007 Francouzština pro starší děti a mládež HC4 - Pavilon D ST 17:00-18:30 HC4 - Pavilon D 2800 Kč Podrobnosti Online přihlášení
102104 Hip hop junior - soutěžní sk. I PO HC4 - Pavilon C PO 17:30-19:00 HC4 - Pavilon C 2100 Kč Podrobnosti Online přihlášení
102105 Hip hop junior - soutěžní sk. II ST klub Amfora, Pujmanové 9 ST 17:30-19:00 klub Amfora, Pujmanové 9 2100 Kč Podrobnosti Online přihlášení
104101 Hra na flétnu PO 14:00 HC4 - Pavilon D PO 14:00-14:45 HC4 - Pavilon D 2250 Kč Podrobnosti Online přihlášení
104102 hra na flétnu PO 14:45 HC4 - Pavilon D PO 14:45-15:30 HC4 - Pavilon D 2250 Kč Podrobnosti Online přihlášení
104009 Hra na UKULELE ČT 16:15 HC4 - Pavilon D ČT 16:15-17:00 HC4 - Pavilon D 2250 Kč Podrobnosti Online přihlášení
104006 Hra na UKULELE ČT 17:00 HC4 - Pavilon D ČT 17:00-17:45 HC4 - Pavilon D 2250 Kč Podrobnosti Online přihlášení
104007 Hra na UKULELE ČT 17:45 HC4 - Pavilon D ČT 17:45-18:30 HC4 - Pavilon D 2250 Kč Podrobnosti Online přihlášení
104008 Hra na UKULELE ČT 18:30 HC4 - Pavilon D ČT 18:30-19:15 HC4 - Pavilon D 2250 Kč Podrobnosti Online přihlášení
101701 In-line bruslení Areál Vltavanů ÚT 16:00-17:30 Areál Vltavanů 1600 Kč Podrobnosti Online přihlášení
101005 Karate A HC4 - Pavilon C ÚT 18:00-19:00 HC4 - Pavilon C 2500 Kč Podrobnosti Online přihlášení
101006 Karate A HC4 - Pavilon C ČT 18:00-19:30 HC4 - Pavilon C 2500 Kč Podrobnosti Online přihlášení
101003 Karate B HC4 - Pavilon C ÚT 17:00-18:00 HC4 - Pavilon C 2500 Kč Podrobnosti Online přihlášení
101004 Karate B HC4 - Pavilon C ČT 17:00-18:00 HC4 - Pavilon C 2500 Kč Podrobnosti Online přihlášení
101001 Karate C - začátečníci HC4 - Pavilon C ÚT 16:00-17:00 HC4 - Pavilon C 2500 Kč Podrobnosti Online přihlášení
101002 Karate C - začátečníci HC4 - Pavilon C ČT 16:00-17:00 HC4 - Pavilon C 2500 Kč Podrobnosti Online přihlášení
103009 Keramika pro (pra)rodiče s dětmi ÚT14:30 HC4 - Pavilon B ÚT 14:30-16:00 HC4 - Pavilon B 2600 Kč Podrobnosti Online přihlášení
103008 Keramika pro děti a mládež ČT 16:00 HC4 - Pavilon B ČT 16:00-17:30 HC4 - Pavilon B 2200 Kč Podrobnosti Online přihlášení
103004 Keramika pro děti a mládež PO 16:00 HC4 - Pavilon B PO 16:00-17:30 HC4 - Pavilon B 2200 Kč Podrobnosti Online přihlášení
103006 Keramika pro děti a mládež ST 14:30 HC4 - Pavilon B ST 14:30-16:00 HC4 - Pavilon B 2200 Kč Podrobnosti Online přihlášení
103007 Keramika pro děti a mládež ST 16:00 HC4 - Pavilon B ST 16:00-17:30 HC4 - Pavilon B 2200 Kč Podrobnosti Online přihlášení
103005 Keramika pro děti a mládež ÚT 16:00 HC4 - Pavilon B ÚT 16:00-17:30 HC4 - Pavilon B 2200 Kč Podrobnosti Online přihlášení
103002 Keramika pro školáky PO 14:30 HC4 - Pavilon B PO 14:30-16:00 HC4 - Pavilon B 2200 Kč Podrobnosti Online přihlášení
103401 Klasická animace HC4 - Pavilon B PO 15:00-17:30 HC4 - Pavilon B 3000 Kč Podrobnosti Online přihlášení
107803 Klub domškoláků HC4 - Pavilon D ČT 09:00-13:00 HC4 - Pavilon D 6000 Kč Podrobnosti Online přihlášení
107704 Klub Přírodovědců HC4 - Pavilon D PO 16:00-17:30 HC4 - Pavilon D 2800 Kč Podrobnosti Online přihlášení
107805 Klub řemesel - mladší klub Amfora, Pujmanové 9 ÚT 15:00-16:30 klub Amfora, Pujmanové 9 2600 Kč Podrobnosti Online přihlášení
107806 Klub řemesel - starší klub Amfora, Pujmanové 9 ÚT 16:45-18:15 klub Amfora, Pujmanové 9 2600 Kč Podrobnosti Online přihlášení
103220 KOMIKSOVÁ VÝTVARKA - ČT HC4 - Pavilon B ČT 15:30-17:30 HC4 - Pavilon B 2200 Kč Podrobnosti Online přihlášení
103214 KOMIKSOVÁ VÝTVARKA - ST HC4 - Pavilon B ST 15:00-17:00 HC4 - Pavilon B 2200 Kč Podrobnosti Online přihlášení
107701 Koumák - přírodovědný kroužek Areál Vltavanů ČT 15:30-17:00 Areál Vltavanů 2200 Kč Podrobnosti Online přihlášení
103302 Kouzelnický kroužek HC4 - Pavilon A PO 15:30-17:30 HC4 - Pavilon A 3100 Kč Podrobnosti Online přihlášení
106006 LEGO robotika a FLL II. ÚT 17:00 HC4 - Pavilon A ÚT 17:00-19:15 HC4 - Pavilon A 2800 Kč Podrobnosti Online přihlášení
106007 LEGO robotika ČT 14:30 HC4 - Pavilon A ČT 14:30-16:45 HC4 - Pavilon A 2600 Kč Podrobnosti Online přihlášení
106004 LEGO robotika ČT 17:00 HC4 - Pavilon A ČT 17:00-19:15 HC4 - Pavilon A 2600 Kč Podrobnosti Online přihlášení
106001 LEGO robotika PO 14:30 HC4 - Pavilon A PO 14:30-16:45 HC4 - Pavilon A 2600 Kč Podrobnosti Online přihlášení
106002 LEGO robotika PO 17:00 HC4 - Pavilon A PO 17:00-19:15 HC4 - Pavilon A 2600 Kč Podrobnosti Online přihlášení
106306 Letečtí modeláři ČT 17:00 HC4 - Pavilon A ČT 17:00-19:15 HC4 - Pavilon A 2500 Kč Podrobnosti Online přihlášení
106301 Letečtí modeláři PO 16:30 HC4 - Pavilon A PO 16:30-18:45 HC4 - Pavilon A 2500 Kč Podrobnosti Online přihlášení
106304 Letečtí modeláři ST 14:00 HC4 - Pavilon A ST 14:00-16:15 HC4 - Pavilon A 2500 Kč Podrobnosti Online přihlášení
106305 Letečtí modeláři ST 16:15 HC4 - Pavilon A ST 16:15-18:30 HC4 - Pavilon A 2500 Kč Podrobnosti Online přihlášení
106302 Letečtí modeláři ÚT 14:00 HC4 - Pavilon A ÚT 14:00-16:15 HC4 - Pavilon A 2500 Kč Podrobnosti Online přihlášení
106303 Letečtí modeláři ÚT 16:30 HC4 - Pavilon A ÚT 16:30-18:45 HC4 - Pavilon A 2500 Kč Podrobnosti Online přihlášení
101407 Lezecká stěna - ÚT 19:00-20:30 POKROČILÍ HC4 - Pavilon B ÚT 19:00-20:30 HC4 - Pavilon B 3600 Kč Podrobnosti Online přihlášení
101411 Lezecká stěna ČT 14:30 - 16:00 HC4 - Pavilon B ČT 14:30-16:00 HC4 - Pavilon B 3600 Kč Podrobnosti
101412 Lezecká stěna ČT 16:00 - 17:30 HC4 - Pavilon B ČT 16:00-17:30 HC4 - Pavilon B 3600 Kč Podrobnosti Online přihlášení
101413 Lezecká stěna ČT 17:30-19:00 POKROČILÍ HC4 - Pavilon B ČT 17:30-19:00 HC4 - Pavilon B 3600 Kč Podrobnosti Online přihlášení
101401 Lezecká stěna PO 14:30 - 16:00 HC4 - Pavilon B PO 14:30-16:00 HC4 - Pavilon B 3600 Kč Podrobnosti
101402 Lezecká stěna PO 16:00 - 17:30 HC4 - Pavilon B PO 16:00-17:30 HC4 - Pavilon B 3600 Kč Podrobnosti Online přihlášení
101403 Lezecká stěna PO 17:30-19:00 POKROČILÍ HC4 - Pavilon B PO 17:30-19:00 HC4 - Pavilon B 3600 Kč Podrobnosti Online přihlášení
101408 Lezecká stěna ST 14:30 - 16:00 HC4 - Pavilon B ST 14:30-16:00 HC4 - Pavilon B 3600 Kč Podrobnosti
101409 Lezecká stěna ST 16:00 - 17:30 HC4 - Pavilon B ST 16:00-17:30 HC4 - Pavilon B 3600 Kč Podrobnosti
101410 Lezecká stěna ST 17:30-19:00 POKROČILÍ HC4 - Pavilon B ST 17:30-19:00 HC4 - Pavilon B 3600 Kč Podrobnosti Online přihlášení
101404 Lezecká stěna ÚT 14:30 - 16:00 HC4 - Pavilon B ÚT 14:30-16:00 HC4 - Pavilon B 3600 Kč Podrobnosti
101405 Lezecká stěna ÚT 16:00 - 17:30 HC4 - Pavilon B ÚT 16:00-17:30 HC4 - Pavilon B 3600 Kč Podrobnosti Online přihlášení
101406 Lezecká stěna ÚT 17:30-19:00 POKROČILÍ HC4 - Pavilon B ÚT 17:30-19:00 HC4 - Pavilon B 3600 Kč Podrobnosti Online přihlášení
107807 Makerspace - Robotika jinak HC4 - Pavilon A ČT 16:00-18:15 HC4 - Pavilon A 4800 Kč Podrobnosti
101101 Míčové hry pro děti 10-13 let Praha PO 15:30-16:30 Praha 1900 Kč Podrobnosti Online přihlášení
101102 Míčové hry pro děti 7-9 let Praha PO 16:30-17:30 Praha 1900 Kč Podrobnosti Online přihlášení
106804 Minecraft ČT 14:00 HC4 - Pavilon A ČT 14:00-16:15 HC4 - Pavilon A 2100 Kč Podrobnosti Online přihlášení
106801 Minecraft ČT 16:45 HC4 - Pavilon A ČT 16:45-19:00 HC4 - Pavilon A 2100 Kč Podrobnosti Online přihlášení
106803 Minecraft ST 14:00 HC4 - Pavilon A ST 14:00-16:15 HC4 - Pavilon A 2100 Kč Podrobnosti Online přihlášení
106802 Minecraft ST 16:30 HC4 - Pavilon A ST 16:30-18:45 HC4 - Pavilon A 2100 Kč Podrobnosti Online přihlášení
102003 MIX dance děti klub Amfora, Pujmanové 9 PO 16:00-17:30 klub Amfora, Pujmanové 9 1900 Kč Podrobnosti Online přihlášení
102103 Mix dance junior klub Amfora, Pujmanové 9 PO 17:30-19:00 klub Amfora, Pujmanové 9 1900 Kč Podrobnosti Online přihlášení
106101 Plastikoví modeláři ÚT 14:30 HC4 - Pavilon A ÚT 14:30-16:45 HC4 - Pavilon A 2700 Kč Podrobnosti Online přihlášení
106102 Plastikoví modeláři ÚT 17:00 HC4 - Pavilon A ÚT 17:00-19:15 HC4 - Pavilon A 2700 Kč Podrobnosti Online přihlášení
101301 Sportem v rytmu ÚT 15:30 (5-7 let) Praha ÚT 15:30-16:30 Praha 2300 Kč Podrobnosti Online přihlášení
101801 Sportovní turistika Praha ST 15:00-18:00 Praha 2000 Kč Podrobnosti
101203 Stolní tenis ČT 14:30 klub Amfora, Pujmanové 9 ČT 14:30-15:30 klub Amfora, Pujmanové 9 1900 Kč Podrobnosti Online přihlášení
101204 Stolní tenis ČT 15:30 klub Amfora, Pujmanové 9 ČT 15:30-16:30 klub Amfora, Pujmanové 9 1900 Kč Podrobnosti Online přihlášení
101201 Stolní tenis ÚT 14:30 klub Amfora, Pujmanové 9 ÚT 14:30-15:30 klub Amfora, Pujmanové 9 1900 Kč Podrobnosti Online přihlášení
101202 Stolní tenis ÚT 15:30 klub Amfora, Pujmanové 9 ÚT 15:30-16:30 klub Amfora, Pujmanové 9 1900 Kč Podrobnosti Online přihlášení
101505 Survival pro kluky a holky HC4 - Pavilon D ČT 15:00-17:00 HC4 - Pavilon D 3000 Kč Podrobnosti Online přihlášení
101504 Šachy - mírně pokročilí HC4 - Pavilon D ÚT 16:30-18:00 HC4 - Pavilon D 1900 Kč Podrobnosti Online přihlášení
101007 Šerm - SSHŠ Fuente Ovejuna klub Amfora, Pujmanové 9 PÁ 18:00-20:15 klub Amfora, Pujmanové 9 1500 Kč Podrobnosti
104001 TÁBOROVÁ KYTARA ST 14:00 - začátečníci HC4 - Pavilon D ST 14:00-14:45 HC4 - Pavilon D 2250 Kč Podrobnosti Online přihlášení
104002 TÁBOROVÁ KYTARA ST 14:45 HC4 - Pavilon D ST 14:45-15:30 HC4 - Pavilon D 2250 Kč Podrobnosti Online přihlášení
104003 TÁBOROVÁ KYTARA ST 15:30 HC4 - Pavilon D ST 15:30-16:15 HC4 - Pavilon D 2250 Kč Podrobnosti Online přihlášení
104004 TÁBOROVÁ KYTARA ST 16:15 HC4 - Pavilon D ST 16:15-17:00 HC4 - Pavilon D 2250 Kč Podrobnosti Online přihlášení
104005 TÁBOROVÁ KYTARA ST 17:00 - pokročilí HC4 - Pavilon D ST 17:00-17:45 HC4 - Pavilon D 2250 Kč Podrobnosti Online přihlášení
101212 Tenis ČT 16:00 HC4 - Hala, hřiště ČT 16:00-17:00 HC4 - Hala, hřiště 3600 Kč Podrobnosti
101213 Tenis ČT 17:00 HC4 - Hala, hřiště ČT 17:00-18:00 HC4 - Hala, hřiště 3600 Kč Podrobnosti Online přihlášení
101214 Tenis PÁ 15:00 HC4 - Hala, hřiště PÁ 15:00-16:00 HC4 - Hala, hřiště 3600 Kč Podrobnosti Online přihlášení
101215 Tenis PÁ 16:00 HC4 - Hala, hřiště PÁ 16:00-17:00 HC4 - Hala, hřiště 3600 Kč Podrobnosti Online přihlášení
101216 Tenis PÁ 17:00 HC4 - Hala, hřiště PÁ 17:00-18:00 HC4 - Hala, hřiště 3600 Kč Podrobnosti Online přihlášení
101209 Tenis ST 16:00 HC4 - Hala, hřiště ST 16:00-17:00 HC4 - Hala, hřiště 3600 Kč Podrobnosti
101210 Tenis ST 17:00 HC4 - Hala, hřiště ST 17:00-18:00 HC4 - Hala, hřiště 3600 Kč Podrobnosti Online přihlášení
101211 Tenisová školka ČT 15:00 HC4 - Hala, hřiště ČT 15:00-16:00 HC4 - Hala, hřiště 3600 Kč Podrobnosti Online přihlášení
101208 Tenisová školka ST 15:00 HC4 - Hala, hřiště ST 15:00-16:00 HC4 - Hala, hřiště 3600 Kč Podrobnosti Online přihlášení
103215 Textilní tvorba - ST HC4 - Pavilon B ST 17:15-19:15 HC4 - Pavilon B 2500 Kč Podrobnosti Online přihlášení
102005 TSA společenské tance - děti klub Amfora, Pujmanové 9 ÚT 16:30-17:30 klub Amfora, Pujmanové 9 2100 Kč Podrobnosti Online přihlášení
107202 Vaření pro pokročilé čtvrtek klub Amfora, Pujmanové 9 ČT 16:00-18:00 klub Amfora, Pujmanové 9 2600 Kč Podrobnosti Online přihlášení
107201 Vaření úterý klub Amfora, Pujmanové 9 ÚT 16:00-17:30 klub Amfora, Pujmanové 9 2600 Kč Podrobnosti Online přihlášení
101109 Volejbal ČT 18:00 10-14 let HC4 - Hala, hřiště ČT 18:00-19:00 HC4 - Hala, hřiště 2100 Kč Podrobnosti Online přihlášení
101104 Volejbal PO 16:30 začátečníci HC4 - Hala, hřiště PO 16:30-18:00 HC4 - Hala, hřiště 2100 Kč Podrobnosti Online přihlášení
107705 Všeználek 1. ÚT HC4 - Pavilon D ÚT 16:00-17:30 HC4 - Pavilon D 3000 Kč Podrobnosti Online přihlášení
107706 Všeználek 2. ST HC4 - Pavilon D ST 16:00-17:30 HC4 - Pavilon D 3000 Kč Podrobnosti Online přihlášení
103206 VÝTVARKA mládež, přípravka - PO HC4 - Pavilon B PO 17:30-19:30 HC4 - Pavilon B 2200 Kč Podrobnosti Online přihlášení
103205 VÝTVARKA mladší školáci - PO HC4 - Pavilon B PO 15:15-17:15 HC4 - Pavilon B 2200 Kč Podrobnosti Online přihlášení
103217 VÝTVARKA nejmladší školáci - ČT HC4 - Pavilon B ČT 13:15-14:45 HC4 - Pavilon B 2200 Kč Podrobnosti Online přihlášení
103212 VÝTVARKA nejmladší školáci - ST HC4 - Pavilon B ST 15:45-17:15 HC4 - Pavilon B 2200 Kč Podrobnosti
103207 VÝTVARKA nejmladší školáci - ÚT HC4 - Pavilon B ÚT 13:45-15:15 HC4 - Pavilon B 2200 Kč Podrobnosti Online přihlášení
103218 VÝTVARKA starší školáci - ČT HC4 - Pavilon B ČT 15:00-17:00 HC4 - Pavilon B 2200 Kč Podrobnosti Online přihlášení
103208 VÝTVARKA starší školáci - ÚT HC4 - Pavilon B ÚT 15:30-17:30 HC4 - Pavilon B 2200 Kč Podrobnosti Online přihlášení
103216 VÝTVARKA školáci - ČT HC4 - Pavilon B ČT 13:30-15:30 HC4 - Pavilon B 2200 Kč Podrobnosti Online přihlášení
103211 VÝTVARKA školáci - ST HC4 - Pavilon B ST 13:30-15:30 HC4 - Pavilon B 2200 Kč Podrobnosti Online přihlášení
103209 VÝTVARKA školáci - ÚT HC4 - Pavilon B ÚT 14:30-16:30 HC4 - Pavilon B 2200 Kč Podrobnosti Online přihlášení
103219 VÝTVARNÝ KURZ - ST HC4 - Pavilon B ST 18:00-20:00 HC4 - Pavilon B 3400 Kč Podrobnosti Online přihlášení
106601 Youtubering PO 18:00 HC4 - Pavilon A PO 18:00-19:30 HC4 - Pavilon A 2600 Kč Podrobnosti Online přihlášení
106602 Youtubering ÚT 17:30 HC4 - Pavilon A ÚT 17:30-19:00 HC4 - Pavilon A 2600 Kč Podrobnosti Online přihlášení
106203 Železniční modeláři ČT 14:30 začátečníci HC4 - Pavilon A ČT 14:30-16:45 HC4 - Pavilon A 2800 Kč Podrobnosti Online přihlášení
106204 Železniční modeláři ČT 17:00 HC4 - Pavilon A ČT 17:00-20:00 HC4 - Pavilon A 2800 Kč Podrobnosti Online přihlášení
106201 Železniční modeláři ST 14:30 začátečníci HC4 - Pavilon A ST 14:30-16:45 HC4 - Pavilon A 2800 Kč Podrobnosti Online přihlášení
106202 Železniční modeláři ST 17:00 HC4 - Pavilon A ST 17:00-20:00 HC4 - Pavilon A 2800 Kč Podrobnosti Online přihlášení