Kroužky

Kód Název Místo Den pořádání Místo Cena
185002 Angličtina pro předškoláky - pokračující HC 4 - Pavilon B 2.patro PO 16:00-16:45 HC 4 - Pavilon B 2.patro 1700 Kč Podrobnosti Online přihlášení
185001 Angličtina pro předškoláky - začátečníci HC 4 - Pavilon B 2.patro PO 15:00-15:45 HC 4 - Pavilon B 2.patro 1700 Kč Podrobnosti Online přihlášení
187112 CPD Sedmikráska - celotýdenní HC 4 - pavilon D - 1. patro herna PO 08:00-13:00, ÚT 08:00-13:00, ST 08:00-13:00, ČT 08:00-13:00, PÁ 08:00-13:00 HC 4 - pavilon D - 1. patro herna 13000 Kč Podrobnosti
187118 CPD Sluníčko - celotýdenní HC 4 - pavilon D - 2. patro sál PO 08:00-13:00, ÚT 08:00-13:00, ST 08:00-13:00, ČT 08:00-13:00, PÁ 08:00-13:00 HC 4 - pavilon D - 2. patro sál 13000 Kč Podrobnosti
187101 CPD Vodníček - celotýdenní areál Vltavanů PO 08:00-13:00 areál Vltavanů 13000 Kč Podrobnosti
181302 Cvičení pro rodiče a děti HC 4 - pavilon C tělocvična ÚT 10:00-11:00 HC 4 - pavilon C tělocvična 2200 Kč Podrobnosti
183009 Keramika pro (pra)rodiče s dětmi ÚT14:30 HC 4 - pavilon B přízemí ÚT 14:30-16:00 HC 4 - pavilon B přízemí 2500 Kč Podrobnosti Online přihlášení
183003 Keramika pro předškoláky ČT 14:30 HC 4 - pavilon B přízemí ČT 14:30-16:00 HC 4 - pavilon B přízemí 2100 Kč Podrobnosti
183002 Keramika pro školáky PO 14:30 HC 4 - pavilon B přízemí PO 14:30-16:00 HC 4 - pavilon B přízemí 2100 Kč Podrobnosti Online přihlášení
187120 Klub Kopretina - čtvrtek Amfora - velký sál ČT 09:00-12:00 Amfora - velký sál 5000 Kč Podrobnosti
187121 Klub Kopretina - pátek Amfora - velký sál PÁ 09:00-12:00 Amfora - velký sál 5000 Kč Podrobnosti
187119 Klub Kopretina - pondělí Amfora - velký sál PO 09:00-12:00 Amfora - velký sál 5000 Kč Podrobnosti
187122 Klub Kopretina - třídenní Amfora - velký sál PO 09:00-12:00, PÁ 09:00-12:00, ČT 09:00-12:00 Amfora - velký sál 13000 Kč Podrobnosti
187001 Klub maminek cvičení Amfora - Pujmanové ST 09:00-09:45 Amfora - Pujmanové 1500 Kč Podrobnosti Online přihlášení
182303 Mini tance Amfora - malý sál PO 15:15-16:00 Amfora - malý sál 1800 Kč Podrobnosti
187701 Mini Všeználek HC 4 - pavilon D - přízemí přírodovědná učebna PO 14:00-15:00 HC 4 - pavilon D - přízemí přírodovědná učebna 1800 Kč Podrobnosti
187706 Mini Všeználek 2. HC 4 - pavilon D - přízemí přírodovědná učebna ČT 14:00-15:00 HC 4 - pavilon D - přízemí přírodovědná učebna 1800 Kč Podrobnosti
182302 Muzikohrátky s pohádkou areál Vltavanů ST 14:00-15:00 areál Vltavanů 1800 Kč Podrobnosti Online přihlášení
183202 Pastelka - Výtvarný kroužek pro nejmenší areál Vltavanů PO 15:15-16:45 areál Vltavanů 2400 Kč Podrobnosti Online přihlášení
181501 Pohádková jóga s Majdou HC 4 - pavilon D - 2. patro sál ST 15:30-16:15 HC 4 - pavilon D - 2. patro sál 1800 Kč Podrobnosti
181305 POHYBOVÉ HRY PRO RODIČE S DĚTMI I. HC 4 - pavilon C tělocvična PÁ 10:30-11:30 HC 4 - pavilon C tělocvična 0 Kč Podrobnosti
182301 Rytmika pro nejmenší s Markétou HC 4 - pavilon D - 2. patro sál ÚT 15:30-16:15 HC 4 - pavilon D - 2. patro sál 1800 Kč Podrobnosti
181304 ŘÍKANKY PRO MAMINKY S MIMINKY I. HC 4 - pavilon C tělocvična ST 10:30-11:30 HC 4 - pavilon C tělocvična 0 Kč Podrobnosti
181303 Sportovní přípravka (4-5 let) Po 15hod HC 4 - pavilon C tělocvična PO 15:00-16:00 HC 4 - pavilon C tělocvična 1900 Kč Podrobnosti Online přihlášení
181301 Sportovní přípravka (5-7 let) Út 15,30 HC 4 - hřiště ÚT 15:30-16:30 HC 4 - hřiště 2200 Kč Podrobnosti
183201 Šikovné prstíčky HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna ÚT 15:30-16:30 HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna 2400 Kč Podrobnosti Online přihlášení
187801 Šikovný předškolák PO Amfora - Pujmanové PO 15:00-16:00 Amfora - Pujmanové 1800 Kč Podrobnosti
187802 Šikovný předškolák ÚT Amfora - Pujmanové ÚT 13:15-14:15 Amfora - Pujmanové 1800 Kč Podrobnosti
181210 Tenisová školka HC I ST 15 hod. HC 4 - hřiště ST 15:00-16:00 HC 4 - hřiště 3500 Kč Podrobnosti
181213 Tenisová školka HC II ČT 15 hod. HC 4 - hřiště ČT 15:00-16:00 HC 4 - hřiště 3500 Kč Podrobnosti
187702 Všeználek 1. PO HC 4 - pavilon D - přízemí přírodovědná učebna PO 15:15-17:00 HC 4 - pavilon D - přízemí přírodovědná učebna 2400 Kč Podrobnosti
187703 Všeználek 2. ST HC 4 - pavilon D - přízemí přírodovědná učebna ST 15:00-17:00 HC 4 - pavilon D - přízemí přírodovědná učebna 2400 Kč Podrobnosti
183204 VÝTVARKA - PO - předškoláci s PÁJOU HC 4 - Pavilon B 2.patro PO 13:45-15:15 HC 4 - Pavilon B 2.patro 2100 Kč Podrobnosti Online přihlášení
183205 VÝTVARKA - PO- nejmladší školáci s PÁJOU HC 4 - Pavilon B 2.patro PO 15:30-17:30 HC 4 - Pavilon B 2.patro 2100 Kč Podrobnosti
183209 VÝTVARKA - ST - mladší školáci NATALKA HC 4 - Pavilon B 2.patro ST 13:30-15:30 HC 4 - Pavilon B 2.patro 2100 Kč Podrobnosti Online přihlášení
183208 VÝTVARKA - ST - předškoláčci NATALKA HC 4 - Pavilon B 2.patro ST 15:45-17:30 HC 4 - Pavilon B 2.patro 2100 Kč Podrobnosti
183215 VÝTVARNÝ ATELIÉR PRO NEJMENŠÍ HC 4 - Pavilon B 2.patro ST 09:30-11:15 HC 4 - Pavilon B 2.patro 0 Kč Podrobnosti Online přihlášení