KROUŽKY

Kód: 192501
Název: Simply dance - irské tance
Místo: klub Amfora, Pujmanové 9
Volná místa
1. / 2. pololetí:

16 / 16
Věk: 8 - 26 let
Vybavení na kroužek: vhodná obuv a oblečení
V ceně zahrnuto: lektor
Jiná ujednání: taneční skupina
Cena za 1. pololetí: 1350 Kč
Cena za 2. pololetí: 1350 Kč
Cena za rok: 2200 Kč
Datum zahájení: 22.09.2019
Datum ukončení: 14.06.2020
Dny pořádání: NE 17:00-18:30
Popis: Kroužek - taneční soubor Simply dance - zkouší a vystupuje již několik let. Proto také přijímáme pokročilé tanečníky a tanečnice a začátečníkům doporučujeme některý ze zájmových útvarů pro začátečníky či mírně pokročilé.
Tance ze "zeleného ostrova". Dnes hojně rozšířené po celém světě. Jsou velice populární, zvláště pak ve spojení s irskou muzikou, která je stejně živá a nabitá energií jako samotný tanec. Pod pojmem irské tance se většině vybaví taneční show jako je např. Riverdance či Lord of the dance. Irské tance skýtají několikero dalších tanečních forem.
S irskými tanci se může soutěžit, vystupovat nebo si jen tak tančit pro radost se skupinkou přátel. Jde o tance sólové i skupinové, céilí, setové, figurální, tance v choreografiích. Ke každému stylu také obouváme jiné boty.
Irské tance jsou "otevřené" všem lidem, kteří rádi tančí. Nezáleží na věku, na výšce ani na váze. Někdy je to pěkná dřina, ze začátku až nezvyklá zátěž dolních končetin, ale každopádně obecně irské tance jsou velice zábavné a užít si je může vskutku každý!
Lektor - Tereza Zemanová, DiS.- Irským tancům se věnuje od roku 2001. Zakladatelka taneční skupiny Čarodějky. Na svém kontě má mnoho úspěchů ze soutěží v sólových irských tancích (cca 45 medailí) i ve společenských irských tancích (cca 8 pohárů) a také ocenění za choreografické zpracování irských tanců. Své znalosti a dovednosti čerpá ze studia na VOŠ - Akademie tělesné výchovy a sportu Palestra a UJEP, z pravidelných kurzů a letních škol vedených tanečníky z renomovaných show (Riverdance, Lord of the dance, Dancing on the dangerous ground) a tanečníky, kteří absolvovali studium a jsou držiteli titulu "Master of Arts" v oboru "Traditional Irish Dance Performance" na Irish World Academy of Music and Dance na University of Limerick v Irsku. Tančila také v souboru Dance In Pulse Andreje Mikulky.

Pro přihlášení kontaktujte informační kancelář Hobby centra 4.
E-mail: informace@hobbycentrum4.cz, tel: 602 399 835, 241 731 510 linka 21